Par mums

 
E-veikalu complius.lt pārvalda uzņēmums UAB Printplius LT, kas darbojas jau kopš 2001. gada. Uzņēmuma ceļš aizsākās Lietuvā, Šauļos, kad tika dibināta slēgtā akciju sabiedrība JUGERAS. Iesākumā uzņēmuma pamatnodarbošanās bija datoru tirdzniecība, kā arī datortehnikas remonts un apkope. Paplašinoties klientu lokam, paplašinājās arī pakalpojumu klāsts – tika uzsākta datortīklu un sistēmu apkalpošana, pieauga darbinieku skaits un viņu kvalifikācija.
 
2003. gadā, iegādājoties modernu aprīkojumu, piedāvājumā tika iekļauts arī visu veidu drukas iekārtu kasešu pildīšanas pakalpojums, ko sāka izmantot kupls skaits privāto un biznesa klientu. Pateicoties plašajam klientu lokam, kasešu pildīšanas pakalpojumu sniegšana tika uzsākta arī citās Lietuvas pilsētās. Jau kopš paša sākuma sabiedrība rūpīgi izvēlējās tintes un toneru pulveru piegādātājus, investēja darbinieku apmācībās un kvalifikācijas celšanā.
 
Nodrošinot vispusīgu biroja apkalpošanu, 2011. gadā tika sperts vēl viens solis – tika uzsākts drukas iekārtu un daudzfunkcionālo drukas aparātu nomas pakalpojums. UAB JUGERAS apkalpojamie printeri atradās ne tikai Šauļu, bet arī citu Lietuvas un Latvijas pilsētu uzņēmumos. Laika gaitā tika ierīkota moderna nomas drukas iekārtu attālinātās apkopes iekārta, kas ļāva laicīgi mainīt izmantojamos materiālus, kā arī pamanīt iespējamos darbības traucējumus un precīzi aprēķināt drukas iekārtu veicamo darbu apjomus.
 
Vienlaikus paplašinājās arī sadarbības partneru un pārstāvamo preču zīmju loks – 2017. gadā kļuvām par oficiālu Japānas uzņēmuma BROTHER pārstāvi Lietuvā. Sākām piegādāt visu veidu drukas iekārtas, kā arī oriģinālus izmantojamos materiālus. UAB JUGERAS kļuva par uzņēmumu, kas pirmais Lietuvas tirgū piegādāja visus BROTHER jaunumus – sākot no vismazākajām uzlīmju drukas iekārtām līdz jaudīgām daudzfunkcionālām drukas mašīnām, kas paredzētas īpaši intensīvam darbam. Palielinoties BROTHER produkcijas pārdevumu skaitam, kļuvām par lielāko šī uzņēmuma partneri Lietuvā.
 
2019. gadā mūsu uzņēmums pievienojās Vācijas uzņēmuma INTEGRAL GMBH sadarbības partneru tīklam, un līdz ar to Lietuvas tirgū ienāca Vācijā ražota analogā produkcija, kas pilnībā atbilda oriģinālo drukas kasešu kvalitātei.
 
Vēl vairāk paplašinoties sadarbības partneru un klientu lokam, uzņēmums 2020. gadā parakstīja sadarbības līgumu ar vienu no pasaules tirgus līderiem – uzņēmumu HEWLETT PACKARD (HP). Kopš tā brīža kā pirmais uz uzņēmuma noliktavām atceļo jaunākais un populārākais HEWLETT PACKARD datoru un biroju aprīkojums, kā arī oriģināli izmantojamie materiāli. Uzņēmums HEWLETT PACKARD tiecas radīt vērtīgas, viedas, vienkāršas un uzmundrinošas tehnoloģijas, kas maina cilvēku dzīves.
 
2021. gada martā UAB JUGERAS oficiāli nomainīja savu nosaukumu uz UAB PrintPlius LT.
 
2022. gadā tika sperts vēl viens solis pretī pilnīgai biroju un mājsaimniecību apkalpošanai – startēja e-veikals www.complius.lt. Tajā iespējams atrast visu – sākot no sīkās datortehnikas līdz ledusskapjiem, mazgājamajām mašīnām un visam, kas var būt nepieciešams sadzīvē vai birojā.