Privātuma politika

 

Kādu informāciju mēs apkopojam?

 1. Mēs varam apkopot, uzglabāt un izmantot zemāk norādīto informāciju:
  informāciju par jūsu datoru un jūsu apmeklējumiem šajā tīmekļa vietnē, kā arī šīs tīmekļa vietnes izmantošanas paradumiem (tostarp jūsu IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, pārlūka tipu, vietni, no kuras tikāt novirzīts, apmeklējuma ilgumu un lapu skatījumu skaitu); informāciju, ko sniedzat mums ar mērķi abonēt mūsu tīmekļa vietnes pakalpojumus, paziņojumus uz e-pastu un/vai jaunumu lapas;
  Reģistrācijas laikā:
  • vārds,
  • uzvārds,
  • e-pasts.
  Adreses pievienošanas laikā:
  • vārds,
  • uzvārds,
  • uzņēmuma nosaukums (nav obligāti),
  • valsts,
  • ielas adrese,
  • mājas/dzīvokļa numurs,
  • pilsēta,
  • pasta indekss,
  • e-pasta adrese,
  • tālruņa numurs,
  • uzņēmuma reģistrācijas numurs (nav obligāti),
  • uzņēmuma PVN maksātāja numurs (nav obligāti).
 

Sīkdatnes

Sīkdatni veido informācija, ko serveris sūta interneta pārlūkam un ko atbalsta pārlūks. Šī informācija vēlāk tiek sūtīta atpakaļ serverim ikreiz, kad pārlūks pieprasa vietni no tā servera. Tas ļauj serverim identificēt un izsekot interneta pārlūku. Mēs izmantojam Google Analytics, lai analizētu šo tīmekļa vietni. Google Analytics ģenerē statistisko un citu informāciju par vietnes izmantošanu, izmantojot sīkdatnes, kas tiek uzglabātas patērētāju datoros. Ģenerējamā informācija, kas saistīta ar mūsu tīmekļa vietnes informāciju, tiek izmantota, lai veidotu atskaites par šīs tīmekļa vietnes izmantošanu. Šo informāciju uzglabā Google. Google privātuma politika ir pieejama šeit: http://www.google.com/privacypolicy.html. Arī uzņēmumi vai personas, kas pie mums izvieto savas reklāmas, tāpat arī maksājumu pakalpojumu sniedzēji var nosūtīt jums sīkdatnes. Savā tīmekļa vietnē mēs publicējam reklāmas, kas balstītas Google Adsense interesēs. To atlasi, atspoguļojot jūsu intereses, veic Google. Lai noteiktu jūsu intereses, Google sekos jūsu darbībām internetā, izmantojot sīkdatnes. Jūs varat pārskatīt, izdzēst vai pievienot interešu kategorijas, kas saistītas ar jūsu pārlūku, izmantojot uzņēmuma Google funkciju Ads Preference Manager, ko iespējams atrast adresē http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs varat atteikties no Adsense partneru tīkla sīkdatnes adresē http://www.google.com/privacy_ads.html. Taču arī šajā atteikšanās mehānismā tiek izmantota sīkdatne un, ja jūs izdzēsīsiet sīkdatnes no sava datora, tad jūsu atteikšanās netiks saglabāta. Lai nodrošinātu to, ka atteikšanās tiek saglabāta konkrētam pārlūkam, jums būtu jāizmanto Google pārlūka spraudnis, kuru iespējams atrast adresē http://www.google.com/ads/preferences/plugin. Vairums pārlūku ļauj jums nepieņemt nekādas sīkdatnes, lai arī konkrēti pārlūki ļauj nepieņemt tikai trešo pušu sīkdatnes. Piemēram, Internet Explorer pārlūkā varat atteikties no visām sīkdatnēm, klikšķinot uz “Tools” > “Internet Options” > “Privacy” un izvēloties “Block all cookies” (tas darāms, pabīdot pārslēgu). Taču visu sīkdatņu bloķēšanai būs negatīva ietekme uz iespēju izmantot daudzas tīmekļa vietnes, tostarp arī šo.
 

Jūsu personīgo datu izmantošana

Personas dati, kas iesniegti šajā tīmekļa vietnē, tiks izmantoti mērķiem, kas norādīti šajā privātuma politikā vai aktuālajās šīs tīmekļa vietnes daļās. Mēs varam izmantot jūsu personīgo informāciju šādiem mērķiem:
 • tīmekļa vietnes administrēšanai;
 • jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai, pielāgojot šo tīmekļa vietni individuālām vajadzībām;
 • jūsu ieinteresētības saglabāšanai (jūs vienmēr varat mūs informēt, ja nevēlaties, lai jums tiktu sūtītas jaunumu lapas);
 • statistikas informācijas, kas saistīta ar mūsu lietotājiem, sniegšanai, taču šī informācija netiks izmantota neviena atsevišķa lietotāja identificēšanai;
Bez jūsu skaidras piekrišanas mēs nesniegsim jūsu personas datus trešām pusēm tiešā mārketinga mērķu īstenošanai.
 

Izmaiņas politikā

Mēs reizēm varam atjaunināt šo privātuma politiku, publicējot tās jauno versiju savā tīmekļa vietnē. Ik pa laikam jums būtu jāapskata šī vietne, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar jebkādām izmaiņām.
 

Trešo pušu tīmekļa vietnes

Šajā tīmekļa vietnē atrodamas norādes uz citām tīmekļa vietnēm. Mēs neesam atbildīgi par trešo pušu tīmekļa vietņu privātuma politikām vai praksēm.
 

Kā varat aplūkot savus datus? Kādas ir jūsu tiesības?

Ja jūs vēlētos uzzināt, kādus datus par jums esam apkopojuši, varat sazināties ar mums, izmantojot e-pasta adresi info@complius.lt. Varat rakstīt uz šo e-pasta adresi arī tad, ja vēlaties labot savus datus, dzēst tos vai ierobežot datu apstrādi, atsaukt dotās piekrišanas, nepiekrist datu apstrādei, ņemot vērā mūsu tiesiskās intereses, nepiekrist datu apstrādei tiešā mārketinga mērķu īstenošanai, ja tiek piemērots, arī īstenot tiesības uz datu pārcelšanu.